Kim jesteśmy

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą inżynieryjno-produkcyjną oferującą pełny łańcuch dostaw od projektu, przez wdrożenie, aż po obsługę posprzedażową.

Od 1992 roku realizujemy projekty we wszystkich zakątkach świata, zdobywając nieocenione doświadczenie i elastyczność, aby tym lepiej dostosować się do lokalnych norm i przepisów. Nasza doskonałość wynika z doświadczenia – od ponad 30 lat pracujemy z unikalną technologią, która pozwala nam realizować zamówienia dostosowane do indywidualnych oczekiwań i wymagań.

Z ETP ELEKTRO kupujesz nie tylko produkt najwyższej jakości, ale kompleksowe rozwiązanie, które mu towarzyszy współpracując w ten sposób z niezawodnym ekspertem będącym do Twojej dyspozycji tak długo, jak nas potrzebujesz.

Klient znajduje się niezmiennie w centrum naszego zainteresowania. Firmę budujemy na solidnych fundamentach partnerstwa. Wykorzystujemy możliwe synergie i współpracujemy blisko z naszymi partnerami biznesowymi.

Zarząd

Tadeusz Pocałuń

Prezes Zarządu 

Historia

Powrót do korzeni ETP ELEKTRO

Skupiamy się na produktach i usługach, które znamy najlepiej i które są zakodowane w naszym DNA.

Rebranding i utworzenie ETP S.A.

Zmiana nazwy i logo na ETP S.A. w celu usprawnienia komunikacji na rynku.

Fuzja z ENERGOPOL, ENERGOPOL-TP ELBUD S.A.

Fuzja pomiędzy Energopol-Katowice SA i TP-elbud SA w celu poszerzenia portfolio, zakresu świadczonych usług, a także wzmocnienia aktywów finansowych.

Założenie TP-ELBUD

Wszystko zaczyna się tutaj. Montujemy i dostarczamy klientom pierwsze szafy i rozdzielnice.

Certyfikaty

SIVACON
Technology Partner

ETP Elektro sp. z o.o.

SIVACON
Technology Partner

ETP Elektro sp. z o.o.

DHL Express
GoGreen Certificate

ETP Elektro sp. z o.o.

SIPROTEC
Solution Partner

ETP Elektro sp. z o.o.

Sprawdź naszą ofertę i dowiedz się więcej

Cyfryzacja i inżyniering

Świadczymy specjalistyczne usługi inżynieryjno-produkcyjne w zakresie urządzeń niskonapięciowych wraz z projektami zabezpieczeń, sterowania i automatyki dla rozdzielnic wysokiego napięcia.

Produkty

Specjalizujemy się w produkcji i prefabrykacji szaf sterujących i szaf zabezpieczeń, a także rozdzielnic SIVACON S8.

Serwicyzacja produkcji

Naszą ambicją jest wsparcie klienta na każdym kroku podróży z produktami, stąd w naszej ofercie znajduje się kompleksowa serwicyzacja produkcji.

Automatyka

Automatyka to dla nas usprawnienie w tworzeniu i zastosowaniu technologii stosowanej do monitorowania i zarządzania produkcją oraz dostawami produktów i usług.

ETP ELEKTRO w cyfrach

lat doświadczenia
+ 0

Nasza doskonałość wynika z doświadczenia. Od ponad 30 lat pracujemy z unikalną technologią, która pozwala nam realizować zamówienia dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań i wymagań.

doświadczonych pracowników
+ 0

Cenimy naszych pracowników i traktujemy ich jak rodzinę. Czy to przestarzałe podejście? Naszym zdaniem nie, biorąc pod uwagę, że przekłada się to na bliskie więzi i ciągły rozwój z korzyścią dla naszych klientów na całym świecie.

zrealizowanych projektów
+ 0

Różnorodność wykonywanych projektów oraz referencje zebrane przez te lata pozwalają zapewnić naszym klientom bezproblemową realizację projektów.

Jesteśmy Twoim zaufanym partnerem

Od 1992 roku realizujemy projekty we wszystkich zakątkach świata, zdobywając nieocenione doświadczenie i elastyczność, aby tym lepiej dostosować się do lokalnych norm i przepisów.

Materiały promocyjne

Tak powstają Rozdzielnice Elektryczne – Fabryki w Polsce

Polski producent ETP-ELEKTRO, firma ktora produkuje rozdzielnice między innymi dla statku do wydobywania, składowania i przeładunków ropy „Skarv”, do modernizacji kolei w Egipcie, a także elektryfikacji stadionów piłkarskich w Katarze.

Oprogramowanie, którym się posługujemy

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą inżynieryjno-produkcyjną oferującą pełny łańcuch dostaw od projektu, przez wdrożenie, aż po obsługę posprzedażową.

ETP Elektro sp. z o.o.
Gliwicka 8,
47-240 Bierawa, Poland    

NIP 7491961970 
REGON 532457288 
KRS 0000216892 

ETP Elektro Sp. z o.o  jest zarejestrowane w Sądzie Rejonowym w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego
15 470 000,00 zł

2021 © ETP Elektro | Design and coding by Brandobry